Kolejna edycja szkolenia „Podniesienie świadomości w zakresie zaburzeń psychicznych w środowisku akademickim”

Szanowni Państwo,

W dniach 1-2 czerwca br. organizujemy kolejną edycję szkolenia „Podniesienie świadomości w zakresie zaburzeń psychicznych w środowisku akademickim”.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego udziału, indywidualnie lub w formie zbiorowej:

Nabór na szkolenie – tabelka zbiorcza (pdf, 124 KB)

Nabór na szkolenie – tabelka zbiorcza (docx, 19 KB)

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla kadry UJD, jak też dla studentów i doktorantów.

Nabór trwa od 4 kwietnia do 20 kwietnia 2023 roku.

Ramowy wykaz zagadnień objętych szkoleniem:

Zagadnienia obejmujące szkolenie (pdf, 118 KB)

Wypełnioną tabelkę należy przesłać na adres bon@ujd.edu.pl w wersji elektronicznej (ewentualnie można ją wypełnić czytelnie na miejscu, tj. w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnością, w godzinach przyjęć interesantów).

Dysponujemy 45 miejscami; o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie brały udziału w tego typu szkoleniu.

Pierwszy dzień szkolenia będzie obejmował wspólną dla wszystkich uczestników część teoretyczną (wykładową), natomiast w drugim dniu przewidziane są równoległe warsztaty szkoleniowe (osobno dla kadry akademickiej oraz osobno dla studentów i doktorantów).

Planowany termin szkolenia to 1-2 czerwca 2023 roku:

• 1 czerwca br., czwartek (Aula UJD, s. 121): 9.00 – 14.00
  • 2 czerwca br., piątek (sale W 42 i W 43): 9.00 – 14.00

w budynku głównym UJD przy ul. Waszyngtona 4/8.

Bardzo prosimy o rozpowszechnienie informacji między pracownikami i studentami /doktorantami Państwa Wydziału.

Olga Stawska
specjalista ds. asystentury edukacyjnej (BON)

tel. 34 3784 304
tel. 451 160 704