Dodatkowe szkolenie „Podniesienie świadomości w zakresie zaburzeń psychicznych w środowisku akademickim”

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w związku z dużym zainteresowaniem ze strony studentów naszej Uczelni, postanowiliśmy zorganizować dodatkowe szkolenie nt. świadomości zaburzeń psychicznych w środowisku akademickim. Dodatkowe szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 roku, tj. dokładnie dwa tygodnie po pierwszym szkoleniu (w tych samych godzinach, tj. od 9.00 do 14.00, również w budynku głównym UJD przy ul. Waszyngtona 4/8).

Mamy ok. 25 wolnych miejsc dla pracowników i/lub studentów i doktorantów naszej Uczelni.
W związku z tym, bardzo prosimy o rozpowszechnienie powyższej informacji na Wydziałach, a zainteresowane osoby o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu poprzez wypełnienie załączonej tabelki i przesłanie jej na adres bon@ujd.edu.pl.

Nabór na dodatkowe szkolenie potrwa do środy, 10 maja 2023 roku.

Jest to dodatkowa informacja do artukułu z dnia 4 kwietnia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego udziału, indywidualnie lub w formie zbiorowej:

Nabór na szkolenie – tabelka zbiorcza (pdf, 124 KB)

Nabór na szkolenie – tabelka zbiorcza (docx, 19 KB)

Ramowy wykaz zagadnień objętych szkoleniem:

Zagadnienia obejmujące szkolenie (pdf, 118 KB)

Wypełnioną tabelkę należy przesłać na adres bon@ujd.edu.pl w wersji elektronicznej (ewentualnie można ją wypełnić czytelnie na miejscu, tj. w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnością, w godzinach przyjęć interesantów).