Szkolenie pt.: Budowa zasobów cyfrowych przyjaznych studentom i doktorantom z niepełnosprawnościami.

Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami dr Mariola Mirowska, prof. UJD wraz z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnościami zaprasza serdecznie do uczestnictwa w szkoleniu pt. „Budowa zasobów cyfrowych przyjaznych studentom i doktorantom z niepełnosprawnościami 2023”. Szkolenie jest skierowane do redaktorów stron internetowych, informatyków wydziałowych, osób tworzących treści na strony internetowe UJD. Podczas szkolenia zostaną poruszone kwestie m.in. wdrożenia zaleceń i norm (WCAG 2.1/WCAG 3.0) na stronach internetowych Uczelni, zarówno od strony publikowania samych treści jaki i zasad tworzenia menu i całego układu strony.

Szkolenia (2 edycje), odbędą się w terminach: 16.06.2023 i 23.06.2023 w budynku UJD, przy ul. Zbierskiego 2/4 w Częstochowie, w sali informatycznej w godzinach 10:00 – 15:00.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie na adres mailowy: bon@ujd.edu.pl