Pierwsze spotkanie integracyjne już za Nami!

Dnia 02.02.2024 r. o godz. 11:00 w biurze BON odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne dla studentów. Frekwencja dopisała, gdyż w spotkaniu wzięło udział 12 osób, z różnych wydziałów. Podczas prawie 2-godzinnego spotkania mieliśmy okazję lepiej poznać się, podzielić się swoimi emocjami, doświadczeniami. Z racji aktualnie odbywających się zaliczeń i egzaminów, studenci mieli okazję opowiedzieć jak przeżywają sesję egzaminacyjną i jak radzą sobie ze stresem, co budzi ich lęk albo niepokój, a co przynosi radość. Nawiązanie relacji z osobami w podobnej sytuacji życiowej, dzielenie się na bieżąco doświadczeniem trudu adaptacji do nowej sytuacji, miejsca było naszym priorytetem podczas spotkania.

Liczymy i oczekujemy na kolejne spotkania 🙂

Zapraszamy 🙂