Zapraszamy przyszłych studentów i doktorantów

Jeżeli w trakcie studiów na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie (UJD) napotkacie Państwo jakiekolwiek problemy związane z sytuacją zdrowotną zapraszamy do naszego Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami (BON). Zespół BON pomoże w odnalezieniu najlepszego rozwiązania oraz przygotuje odpowiednie wsparcie wspomagające Wasz proces edukacyjny lub działalność naukową.

Ponadto zachęcamy przyszłych studentów, którzy jeszcze nie zdecydowali jaki kierunek wybrać.
Rozmowa i konsultacja ze specjalistą do spraw doradztwa edukacyjnego pomoże rozchwiać wszelkie wątpliwości i ułatwić proces podjęcia decyzji.

Drzwi wejściowe do Biura ds. osób z niepełnosprawnościami
Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Biuro mieści się przy ul. Waszyngtona 4/8, 42-200 Częstochowa, pok. 29 (parter)
e-mail: bon@ujd.edu.pl, tel. 34 3784 304

Więcej informacji na temat lokalizacji biura znajdziesz w zakładce Kontakt.

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią Covid-19 kontakt z BON możliwy jest po uprzednim kontakcie telefonicznym.