Letnia szkoła językowa BON-UJD 2023

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami do udziału w Letniej Szkole Językowej, organizowanej przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UJD. Szkoła planowana jest  w terminie: 7-11 czerwca 2023 roku; będzie poświęcona doskonaleniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Cały program Szkoły obejmuje 5 dni (od środy do niedzieli), w ramach których przewidziane jest 19 godzin dydaktycznych zajęć z języka angielskiego (warsztaty i konwersacje na poziomie B1/B2).

Przewidujemy, że Szkoła będzie miała miejsce w jednej z atrakcyjnych lokalizacji w odległości do 200 km od Częstochowy.

Uczestnikiem Szkoły może być w pierwszej kolejności student lub doktorant UJD, studiujący w formie stacjonarnej lub niestacjonarnej, zarejestrowany w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami, a w drugiej kolejności student z niepełnosprawnościami studiujący na UJD i legitymujący się odpowiednią dokumentacją medyczną lub/i orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie formularza zgłoszenia i osobiste dostarczenie go w formie papierowej do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami w godzinach 9.00-13.30.
Decyduje kolejność zgłoszeń (data i godzina wpływu do BON). Rejestracja kandydatów wyłącznie w terminie:  od 27.03.2023 do 31.03.2023 r.

O wyniku rekrutacji uczestnicy zostaną powiadomieni przez BON drogą mailową.

Letnia Szkoła Językowa 2023 będzie finansowana z dotacji podmiotowej w szkolnictwie wyższym dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami. Udział studentów i doktorantów w Letniej Szkole Językowej (z uwzględnieniem transportu, ubezpieczenia, wyżywienia, noclegów i szkoleń) jest bezpłatny.

Do pobrania:

1. Regulamin Letniej Szkoły Językowej UJD 2023 dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami. (.pdf, 138 KB)
  2. Formularz zgłoszenia studentów / doktorantów z niepełnosprawnościami w Letniej Szkole Językowej UJD 2023 (.pdf, 137 KB)
  3. Formularz zgłoszenia studentów / doktorantów z niepełnosprawnościami w Letniej Szkole Językowej UJD 2023 (.docx, 24,6 KB)